Jižní Amerika 2008

QTVR panoramata - PeruMachu Picchu

Malé 185° panorama složené z 21 fotografií. Záběr zachycuje bájné město Inků z jihovýchodní strany, vpravo je vidět údolí řeky Urubamby obklopené džunglí porostlými vrcholky hor.

 

Machu Picchu

213° panorama složené z 26 fotografií zachycuje Machu Picchu z jižní strany. Vlevo pod terasami je dobře patrné údolí Urubamby, vpravo za terasami stojí chatrč hlídače Pohřebního kamene.

Machu Picchu - vchod do puebla

280° panorama složené z 35 fotografií, které byly pořízeny od vchodu do kamenného puebla pod jižními terasami.

 

Tambomachay

210° panorama složené ze 17 fotografií. Uprostřed snímku leží incké lázně Tambomachay, úplně vlevo v pozadí je vidět pevnost Pukapukara.

Pisac - terasy ze severní strany

Malé 165° panorama bylo složeno ze 17 fotografií. Jsou zde zobrazeny severní terasy Pisacu, v pozadí je vidět Posvátné údolí řeky Urubamby.

 

Pisac

265° panorama složené ze 34 fotografií zachycuje mohutné terasy Pisacu. Fotografie byly pořízeny z vyhlídkové plošiny přibližně uprostřed poznávací trasy.

 

Cuzco - Plaza de Armas

360° panorama složené ze 17 fotografií. Náměstí Plaza de Armas v samotném centru Cuzca. Uprostřed panoramatu stojí kostel La Compania de Jesus, dále vlevo kašna, Katedrála, kostel Jesús Maria a dále podloubí lemující téměř celý zbytek náměstí.

   

K prohlížení QTVR panoramat je třeba mít nainstalovaný Quick time. Jednotlivá panoramata se otevírají v samostatném okně.


Brazílie
1) Rio de Janeiro

Argentina
2) Vodopády Iguazú

Peru
3) Peru

Bolívie
4) Bolívie

Chile
5) Chile

 


© 2008 Pavel Juračka Aktualizace: 25.10.2008 HOMEPAGE: http://www.pavelj.cz/