Jižní Amerika 2008

QTVR panoramata - BolívieIsla del Sol

120° panorama složené z 11 fotografií. Výhled z nadmořské výšky 4076m na jihovýchodní část ostrova. V levé části leží uprostřed jezera Titicaca Isla de la Luna, v pozadí uprostřed je vidět kopcovitý polootsrov Yampupata, úplně vpravo vybíhá do jezera Titicaca poloostrov Kakayo-Queňa, který je součásti isla del Sol.

 

Tunel na nové silnici Coroico-La Paz

360° panorama složené z 19 fotografií bylo pořízeno před dlouhým tunelem na nové silnici z Coroica do la Pazu. Od tunelu nalevo se rozkládá údolí, po jehož protějším svahu probíhá proslulá Camino de la Muerte.

Salar de Uyuni a Isla Incahuasi

360° panorama složené z 19 fotografií. Ústředním motivem je kaktusy porostlý ostrov Isla Incahuasi, který svým tvrarem z dálky připomíná velkou rybu. Zbytek panoramatau tvoří široširá bílá pláň solné pánve Salar de Uyuni.

 

Laguna Hedionda

360° panorama složené z 18 fotografií zachycuje lagunu Hedionda a její okolí. Za povšimnutí stojí několik tisíc růžových plamaňáků, kteří zde v nadmořské výšce 4120m našli příhodné místo pro život.

K prohlížení QTVR panoramat je třeba mít nainstalovaný Quick time. Jednotlivá panoramata se otevírají v samostatném okně.


Brazílie
1) Rio de Janeiro

Argentina
2) Vodopády Iguazú

Peru
3) Peru

Bolívie
4) Bolívie

Chile
5) Chile


© 2008 Pavel Juračka Aktualizace: 25.10.2008 HOMEPAGE: http://www.pavelj.cz/